YÜZ YÜZE ÇALIŞMA
Tarih: 14.2023

ÖZGÜR RUH, KUTSAL BEDEN

Erkeğin bizi sevebilmesi, değer verebilmesi, yanımızda durmak istemesi, bizim için bir şeyler yapmak ve kendi hayatını iyileştirmek istemesi için ilhama ihtiyacı vardır. İlham, erkeğe bunları yapabilmesi için enerji verir. Erkeğe ilham veren en güçlü şey ise dişil enerjidir. 2 Saatlik bu webinarda ilham verici kadınların özellikleri ve erkeğe nasıl yaklaştıklarını konuşacağız. İlham verici kadın olmanın yollarını öğreneceksiniz. 

 

Bu webinar ne ile ilgili?

Neredeyse her kadının hayali güçlü bir erkeğin ilgisini hayatında hissetmek bu erkeğe ilham olabilmektir. Öyle olduğunda hayat sanki biraz daha derin bir anlam kazanıyor. 

Bir erkek güçlü ve kararlı biri olabilir ancak her erkeğin hayallerini gerçekleştirebilmesi için enerji ve motivasyona ihtiyacı vardır. Bunları alabileceği en güçlü kaynaksa ilham verici bir kadındır. Erkek enerjini en kolay kadından,  kadın ise doğadan ve kendisine keyif veren her şeyden alır.  

Ancak ilham olmanın tam olarak ne demek olduğunu iyi anlamazsak, yaptıklarımız bütün iyi niyetimize rağmen ters tepebilir. Pek çok kadın erkeğe ilham olduğunu düşünerek erkeğe zorbalık yapar, onu kontrol etmeye çalışır, anne veya öğretmen rolüne bürünür ve bu şekilde onun enerjisini bloke eder. Bu webinarda erkekle iletişiminizde neleri yanlış yaptığınızı ve belirli durumlarda erkeğin neler hissettiğini, sizden ilham alması için hangi duyguları hissetmesi gerektiğini öğreneceksiniz.

Bir erkek için eşinin gözünde kahraman olmaktan daha büyük bir gurur ve zevk yoktur. Bu ona büyük bir özgüven verir. Böyle olduğunda o sizin yanınızda kendini hissettiği hale bağımlı olur.

Bu webinar kimlere uygun?

  • Flörtleri bir türlü ilişkiye dönüşmeyen kadınlar
  • Erkeklerle arkadaş olabilen, onlarla iyi anlaşan fakat iş romantik ilişkiye gelince bir türlü istediğini bulamayan kadınlar
  • Eşinin kendisine tutku ile yaklaşmadığını, aralarında görünmez bir mesafe olduğunu hisseden kadınlar
  • Eşinin kendisine yeterince zaman ayırmamasından, hediye almamasından, söylediklerini dinlememesinden, duygularının önemsenmediğinden şikayet eden kadınlar.
  • Bunları defalarca konuşmaya çalışmış ancak sonuç alamamış ve farklı bir yaklşıma ihtiyacı olduğunu düşünen kadınlar

Bu webinarda nelerden bahsedeceğiz?

  • Eril enerjisine göre erkek tipleri nelerdir?
  • Kadın ve erkek hangi seviyelerden bağlanır?
  • Kadının erkeğe ilham verebileceği seviyeler nelerdir?
  • Erkeğe nasıl ilham verebilirsiniz?

Webinarın detayları

Zamanı: 14 Ağustos 2023, Saat 19:00-21:00. 

Süre: 2 Saat

Nerede: Online, bilgisayarlarınızın başında. 

Canlı katılamayacak kişiler için kayıt alınacaktır. 

Webinara ulaşım süresi:  3 Ay

Bu ürün 2 saatlik bir videodan oluşmaktadır. 

Ücret: 20£ (İngiliz Sterlini)

20£

Diğer ilgili çalışmalar