GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

Suzanmutlu.com`un (bundan böyle “Suzan Mutlu” olarak anılacaktır.) kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır.

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi

suzanmutlu.com kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini suzanmutlu.com ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece suzanmutlu.com veri tabanında bulunmaktadır. Kişiler suzanmutlu.com’daki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. suzanmutlu.com kullanıcıları vermiş oldukları bilgileri web sitesi üzerinden düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem suzanmutlu.com, hem de suzanmutlu.com’un diğer online hizmetleri için geçerlidir.

Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

suzanmutlu.com, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

suzanmutlu.com kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet, e-posta gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da suzanmutlu.com tarafından paylaşılmamaktadır. suzanmutlu.com, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve suzanmutlu.com kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen suzanmutlu.com veri tabanında gizli olarak tutulmaktadır. suzanmutlu.com, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

A) Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,
B) suzanmutlu.com’un kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,
C) Kullanıcının, suzanmutlu.com’dan talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,
D) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (takip ettiği, bilet aldığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,
Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.
Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek suzanmutlu.com portalındaki online aktivite, gerekse suzanmutlu.com’a bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer online faaliyetler olsun sadece suzanmutlu.com tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine suzanmutlu.com aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

suzanmutlu.com şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. suzanmutlu.com, yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.