HAYALLERE ULAŞMA

Her birimizin küçük veya büyük istekleri ve hayalleri var. Bazılarımız bu hayallere çok kolay ulaşırken, bazılarımız isteklerine ulaşmanın ancak çok zor ve sıkıntılı yollardan geçerek olabileceğine inanıyor. Gerçek şu ki, istekler doğru formüle edildiği ve enerjiniz yüksek olduğu zaman kolaylıkla gerçekleşiyorlar. Bu maratonda biz isteklerimizi doğru bir şekilde formüle etmek, gerçekleşmelerinin önünde duran engelleri kaldırmak ve enerjimizi isteklerimizin vibrasyonuna çıkarmak ile ilgili çalışacağız.

Bu kurs ne ile ilgili?

Çoğumuz, istediğimiz şeyi sadece acı ve engellerle dolu bir yoldan geçerek elde edilebileceğimiz fikrine alışkınız. Hedeflerimize ulaşmak için en yoğun emek gerektiren, tüm gücümüzü, zamanımızı ve kaynaklarımızı emen en zor yolları seçiyoruz. Ancak farklı bir şekilde hareket eder ve daha kolay yolu takip edip enerjimizi korursak, isteklerimizin hem gerçekleşme ihtimali artar hem daha kolay gerçekleşirler.

Dişil enerji ile dolu bir kadın istediklerini kendine kolayca çeker. Dahası, evren de ona her zaman mümkün olan en iyisini sunar: yararlı tanışmalar, ilginç teklifler, büyüleyici projeler. Ve kadınlar bir araya gelip tek bir enerji alanı yarattığında; en cesur, parlak ve büyük hayallerin gerçekleşmesi daha da kolaylaşır!

Bu maraton size hayaller, niyetler ve hedeflerle çalışmayı öğretecek. Farkındalıkla planlanan istekleriniz daha hızlı ve tam olarak yerine gelecek. Doğru olayları ve doğru insanları nasıl çekeceğinizi, yolunuzdaki engelleri nasıl kaldıracağınızı ve sadece sonucun değil, aynı zamanda başarıya ulaşma sürecinin de tadını nasıl çıkaracağınızı anlayacaksınız.

Dişil enerji, birlik ve desteğin enerjisidir. Birbirinden fiziksel olarak uzak olsalar bile, kadınların beraberce aynı pratikleri yapması enerjilerini katlayarak çoğaltmaktadır.

Bu kurs kimlere uygun?

– Başkalarının hayallerini ve arzularını yaşayan kadınlar. Kişi bazen ebeveynlerinin veya yakın çevresindeki kişilerin isteklerini, hayallerini kendi hayallerinden ayırt etmeyi bilmiyor. Onların hayallerini kendi hayalleri zannediyor.

– Her şeye zor yoldan ulaşmaya alışmış, isteklerinin çok fazla duruma veya insana bağlı olduğunu düşünen kadınlar.

– İstediklerine ulaşmak için her zaman çok çaba sarf etmesi gerektiğine inanan kadınlar.

– Hayallerinin gerçekleşeceğine, mucizelere, iyilik perilerine inanmayan kadınlar.

Bu kursta nelerden bahsedeceğiz?

– Çeşitli başarı stratejileriyle tanışacaksınız.

– Dünya görüşünüz değişmeye başlayacak.

– Gerçek isteklerinizi ayırt etmeyi öğreneceksiniz.

– Hayal ettiğiniz hayatı yaşamaya nasıl başlayacağınızı öğreneceksiniz.

– Dişil enerjiniz artacak.

– Hayallerinizin gerçekleşmesi için altyapı oluşturacak çalışmalar öğreneceksiniz.

Bu kurs size ne kazandıracak?

İsteklerinizi doğru şekilde formüle ediyor olacaksınız. İstediğiniz olayları kendinize çekmeye başlayacaksınız. Gerçekten sizin hedefiniz olmayan şeylere enerji ve zaman harcamayı bırakacaksınız. Gelecek için bir vizyon oluşturacaksınız. Dişiliğinizin keyfini çıkarmayı daha çok önemseyeceksiniz.

Bu maratondan sonra en inanılmaz hayalleriniz bile gerçekleşebilir.

Ders başlıkları

1- Hoşgeldiniz, kurallar

2- Ben gerçekten ne istiyorum?

3- Hayallerine ulaşan kişilerin özellikleri

4- Travmalar hayallerimizi nasıl etkiliyor?

5- Travmalar hayallerimizi nasıl etkiliyor?

6- Yükleri salmak

7- Yükleri salmak devamı

8- Yargıları salmak

9- Korkularla çalışma

10- Walt disney tekniği

11- Dişil-eril dengeleme

12- Dişil – eril dengeleme çalışması

13- Final / Soru-Cevap

Detaylar

Bu kurs online kayıttan izlenebilecek bir kurstur. 

Kurs içeriği: 13 Webinar.

Webinarlar teorik bilgi ve bu bilgiyi hayatımıza adapte etmeye yönelik egzersizler içermektedirler. 

Webinara ulaşım süresi:  1 Yıl

Satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra hesabınıza giriş yaparak kurs içeriğini izleyebililrsiniz. Mail kutunuzu (spam dahil) kontrol ediniz. 

Dijital ürünlerin iadesi mümkün değildir.

50£ (İngiliz Sterlini)​

Diğer online kayıttan izlenebilecek maratonlar