AŞKIN KADERİNİ BAŞTAN YAZ

Bazen aşk hayatımızda üst üste olumsuz döngüler olur ve öyle bir an gelir ki bu olumsuzlukları kaderimizmiş gibi görmeye başlarız. Üst üste yaşadığımız olumsuzlukları şanssızlık olarak değerlendiririz ve bunu değiştirebileceğimizi düşünmeyiz bile. Yaşadığımız her bir olumsuzlukta savunma mekanizmalarımız biraz daha pekişir ve biz biraz daha kalbimizi kapatırız. Bu webinarda aşk hayatınızın kaderinin tamamen sizin elinizde olduğunu anlayacaksınız.  

Bu webinar ne ile ilgili?

Bu webinarda psikolojik travmanın oluşum mekanizmasını, travma sonucu oluşan sınırlayıcı inançlarınızı ve bu inançları nasıl salmaya başlayabileceğiniz ile ilgili çalışmalar vardır.

Karşılıklı aşk olabilmesi için her iki kişinin de aynı titreşim seviyesinde olması gerekir.

Bu webinar kimlere uygun?

– Aşk hayatında kendini mutlu hissetmeyen kadınlar.
– Flört aşamasında zorluk hisseden kadınlar.
– Bir süredir ilişkide olan ancak ilişkide zorluklar yaşayan kadınlar.
– Uzun zamandır evli olan ve evliliğinde heyecanın kalmadığını düşünen kadınlar.

Bu webinarda nelerden bahsedeceğiz?

Bu webinar kadınlara eğer isterlerse aşkta mutlu olabileceklerini göstermek için tasarlandı. Hiçbir kadın onu yaralayan bir ilişki ile yetinmek zorunda değildir. Aşk bizi kanatlandırmak için varken ilişkide tutku olmaması, partnerin saygısızca kelimeler sarf etmesi, destek ve adanmışlığın olmaması, yanlış partner seçimi nedeni ile onu sevinçsiz, coşkusuz bir şekilde yaşıyoruz. Hatta yaralanıyoruz. Aşk hayatının ne kadar yaralayıcı olabileceğini kişisel deneyimlerimden çok iyi biliyorum. Aynı zamanda bildiğim başka bir şey daha var, egomuzu bir kenara bırakıp kalbimizi açtığımız zaman gelen aşkın verdiği güç.

NOT:  Bu temel seviyede bir webinardır, çok derin travmaları çözmeyecektir ancak onları çözebilmek için de öncelikle anlamalısınız. Bu webinar size bu bakış açısını kazandıracaktır. 

Bu webinar size ne kazandıracak?

Bir kadının kendini özgürce ifade edebilmesi, koşulsuz sevebilmesi, ihtiyaçlarını dile getirebilmesi için korkusuz, blokajlarından ve sınırlayıcı düşüncelerinden arınmış olması gerekir. Bu çalışma ile korkularınızın nedenini anlamaya başlayacaksınız. 

En temel korkularınızı tespit edecek ve dilerseniz bunu çözmek için adım atabileceksiniz.

Çalışmayı satın aldıktan sonra 1 yıl erişim hakkınız olacaktır.

Dijital ürünlerin iadesi mümkün değildir.

15£ (İngiliz Sterlini)

Diğer ücretli webinarlar