Kendinde dişil arketiplerin özelliklerini ortaya çıkarmaya hazır mısın?

Bu inziva sırasında hayatınla ilgili pek çok konuyu değerlendirme fırsatın olacak.  6 gün boyunca hem iç dünyamıza bakacağız, hem sosyalleşip eğleneceğiz. 

Çeşitli etkili ve eğlenceli çalışmalarla, başka insanların bakış açılarını görme fırsatıyla, aktarılacak kaliteli bilgiyle, enerjinizi yükseltecek bir atmosferde hayatınız tamamen değişecek.

Enerji pratikleriyle içimizdeki sevgilinin ateşini yükselteceğiz; kararlılık ve cesaretimizle ev sahibesinin gücünü; iç dünyamızın gizli kalmış köşelerine göz atıp kız çocuğunun neşesini ortaya çıkaracağız; en değerlisine layık olduğunu bilen kraliçenin bilgeliğini bundan sonraki yol göstericimiz olarak kullanmayı öğreneceğiz.

Son 5 yıldır düzenlediğim kadınların dişil taraflarını kucaklayabilmeleri, eril taraflarını güçlendirmelerine yönelik online ve yüz yüze eğitimler, atölye çalışmaları sonucunda hayatında önemli dönüşüm adımları atan pek çok kadın oldu. Bu inziva, o eğitimlerde konuştuğumuz pek çok konunun uygulamalarını içermektedir. Bazen kişi konuyu teoride anlıyor ancak ya uygun deneyim alanı olmadığı için ya da  yeterince cesaretini toplayamadığı için deneyime dönüştüremiyor.  Bu inzivanın temel hedefi; sizi konfor alanınızın dışına çıkmak için cesaretlendirmek ve ilk adımları atmanıza destek olmaktır. Beraberce oluşturacağımız güvenli ve destekleyici alanda bu ilk adımları atmanız daha sonra bunları günlük hayatınızda da yapabilmeniz için cesaret verecektir. 

Bu inziva çok eğlenceli olacak çünkü neşe enerjimizi yükseltir, daha fazlasını istemek ve gerçekleştirmek için de bu enerjiye ihtiyacımız var. Ancak bunun için hazır olmak gerekiyor…

  • Kalbinde konfor alnının dışına çıkmak için can atan bir ateşin yanıyor olması,
  • Korkuları, sınırlayan inançları geride bırakma isteği, 
  • Sana ait olmayan ve yükselmeni engelleyen yükleri salma isteği,
  • İç dünyanın ücra kalmış noktalarını keşfetme isteği,
  • Yepyeni deneyimler yaşama isteği, olmazsa olmaz katılım koşullarıdır. 

Beraberce dönüşüm yolculuğundan geçeceğiz ve siz, hayatın sunduğu fırsatları fark edip yakalamaya başlayacaksınız. 

ozgur kadin

ÖNEMLİ
Herhangi bir konuda problem yaşıyor olmamızın sebebi, beynimizde bu konuyla ilgili yeterince nöron bağlantısının henüz oluşmamış olmamasıdır. Yaptığımız çalışmaların hedefi; yeni ve etkili nöron bağlantıları oluşturmaktır.

Bu inziva kimlere uygun?

  • Hayatın bir yerinde takılıp kaldığını, o eşiği aşamadığını düşünen kadınlar,

  • Hayatta bulunduğu noktadan tam da tatmin olmayan, çünkü içinde daha fazlasına ulaşabilecek potansiyel olduğunu hisseden ancak onu nasıl ortaya çıkacaklarını bilemeyen kadınlar,
  • Hayatında tekrarlayan olumsuz döngüler olduğunu fark eden ve kısır döngüyü kırmak isteyen, görünmez bir mesafe olduğunu hisseden kadınlar,
  • Kendisiyle, karşı cinsle ve  çevresiyle ilişkilerinde uyum ve saygı isteyen kadınlar,
  • Enerjisini yükselterek çekim alanını genişletmek isteyen kadınlar. 

Bu inzivada neler yapacağız?

Her gün bedenimizi uyandırmak ve zihnimizi güne hazırlamakla başlayacağız. Kahvaltı sonrası farkındalık çalışmaları, içsel dönüşüm çalışmaları ve  sürpriz oyunlarla devam edeceğiz. Aralarda dinlenmek ve sosyalleşmek için ayıracağımız serbest zamanımız da olacak.
Temel temamız dişil arketiplerHangi arketipi hangi özellikleriyle yaşıyoruz? Ortaya çıkarmaya çok korktuğumuz özellikleri neler? Korkuyu aşıp bunları nasıl ifade etmeye başlayabiliriz? gibi pek çok sorunun cevabını bulmaya çalışacağız. 

Bu inziva, dişil özelliklerimizi ortaya çıkarmak için harika bir fırsat. Her bir arketipin temel özelliklerini deneyimleyeceğiz. Tutkumuzu ateşleyeceğiz, yaratıcılığımızı tetikleyeceğiz, kalbimizi açarak sevinci coşturacağız, kişisel gücümüzü ve bu hayatta bizi bizden başkasının durduramayacağını hissedeceğiz.

Siz potansiyelinizin büyüklüğünü gördükçe yeni değerler, yeni güçlü amaçlar ortaya çıkacak. Yaşamınızdaki anlam artacak.

Bu 5 gün boyunca telefonlarınızın odanızda kalması, alkol ve sigara kullanmamanız beklenecektir. Hepimiz olgun insanlarız ve yasaklar koymak benim tarzım değildir bu nedenle gönüllü olarak bu kurala uyabilecek kişilerin katılması önemle rica olunur.
Bu gibi uyaranları hayatımızdan çıkardığımızda duygu ve sezgilerimizi duyma derinliğimiz artmaktadır. Bu şekilde hem korkuları daha güçlü hisseder hem de potansiyelimizi daha güçlü şekilde ortaya çıkarırız.

İnziva konuları

Kendine sevgi
Ebeveynlerle ilişkiler
Karşı cinsle ilişkiler
Bereket ve para
Cinsellik ve içsel özgürlük
Misyon ve yaşam amacı

İnzivanın en keyifli detayları

Yaz ortasında görüşeceğimize göre serinlemeye kesin ihtiyacımız olacak bu nedenle mayolarınızı getirin. 

Güzelliğin sınırlarını zorlayacağız! En güzel elbiselerimizi, ayakkabılarımızı giyeceğiz, en ışıltılı makyajları yapacağız sonra dans edip fotoğraflar çekeceğiz. En güzel elbisenizi, ayakkabınızı, takılarınızı, makyaj malzemelerinizi getirin. 

Konumuz temel olarak dişilik olduğu için günlük çalışmalarımız için rahat elbiseler, etekler tercih etmeniz çok daha iyi olacaktır. 

Bedenimizi de çalıştıracağımız için spor kıyafeti de bulundurun.

Party

İnzivanın en önemli detayları

Zamanı: 6-11 Ağustos 2024

Süre: 5 gece, 6 Gün

Nerede: İstanbul il sınırları içerisinde. Yer bilgisi sadece katılımcılarla paylaşılacaktır. 

Fiyat: 15 Haziran 2024 Tarihine kadar indirimli fiyat olan 800£ geçerlidir.  Bu tarihten sonra  fiyat 1000£ olacaktır. 

Fiyata konaklama, yemek + KDV dahildir.

Bu inzivanın temel amacı sizi konfor alanınız dışına çıkarmaktır. Bunun için kişisel güç gereklidir. Eğer siz, içe dönüş yolculuğunuza daha yeni başlayan biri iseniz bu çalışma uygun olmayacaktır. Daha önce benim çalışmalarıma veya başka kişisel gelişim çalışmalarına katılmış olma şartı aranacaktır. 

Maksimum kontenjan 20 kişiliktir.

Ücret, yaşamımı İngiltere’de sürdürüyor olmam nedeniyle İngiliz Sterlini cinsindendir.  Keyfi bir seçim değildir. 

Türk Lirası olarak ödeme yapmak isteyenler havale seçeneğini seçebilirler.

Kayıt koşullarını öğrenmek, kayıt başvurusu yapmak ve açıklamalarda bulamadığınız bilgiler için lütfen WhatsApp üzerinden Tuğçe Hanım ile iletişime geçin: 0538 886 86 29 

İndirimli fiyat 800£

İndirimli fiyat 15 Haziran'a kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra fiyat 1000£ olacaktır.

Diğer ilgili çalışmalar